Aşık Etme Duası

Aşk her insanın başına gelebilecek en güzel şeydir, bu yüzden aşıklar adına hikayeler, destanlar pek çok eserler yazılmıştır şimdi gelin size aşık etme duası nedir ve nasıl yapılır tüm bu detayları içeren bilgiler verelim.

Belkide yalnız yaşamak ve yalnız ölmek insanın en korktuğu şeydir bu nedenle insanlar sevmek ve sevilmek isterler. Hayatımıza değer katan nedenlerden biriside bir insanın sizi gönülden sevmesidir. Bunu hiç bir insanın istemeyeceğini düşünmüyoruz. Çocuktuk büyüdük geç olduk ve artık hayırlı bir eş adayı bulma zamanı geldi fakat bir türlü istediğiniz kalbinizde yatan ruh eşinizi bulamıyorsunuz veya bulduğunuzu düşündüğünüz kişi sizin sevginize karşılık vermiyor. Bu durumda ne yapabilirsiniz? İşte tam olarak bu sorunu yaşayan bir kişi aşık etme duası yaparak gerçekten hayalindeki kişinin kendisini sevmesini sağlayabilir. Bu dualar çeşitli şekillerde yapılabilir. Aşık etme dualarında öncelik mutlaka bunu profesyonel bir medyuma hazırlatmak olmalıdır. Aksi halde günümüzde bir çok web sitesinde gerçek olmayan kirli bilgilerle yazılmış aşk dualarına rastlamak oldukça mümkündür. Bunların sizin sevdiğiniz insanı kazanmanız için hiç bir faydası olmayacağını sizlere söylemek isteriz. Ciddi anlamda bir aşk duası yaptırmak istiyorsanız o halde sizlere iyi bir hoca bulmanızı ve bu hocadan destek almanızı öneriyoruz.

Aşık etme duaları nasıl hazırlanır? dilerseniz bu başlık üzerinde biraz sizlere bilgi verelim. Bu duaları hazırlamak ortalama olarak 1 hafta gibi bir süreç gerektirir. Bu tılsımı hazırlayacak hoca önce sizden sizin ve aşık olduğunuz kişinin bir takım bilgilerini alarak hazırlama aşamasına geçer. Aşık etme duası hazırlanırken haftanın belli günlerinde ve belli gecelerinde bazı ritüeller bunu hazırlayan hoca tarafından gerçekleştirilir. Büyü emekler verilerek hazırlanan bu dualar kolaylıkla evinizin içinde bir yerde saklayabileceğiniz tılsımlardır. Bunları temin ettikten sonra sadece saklamanız yeterli olur. Zaman içine sevdiğiniz insan üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve aşık edilmek istenilen kişi artık içsel olarak sizin varlığınızı hep kendi ruhunda hissetmeye başlar. Bu durumla başa çıkamaz bir hal alır bu noktadan sonra size açılmak için elinden gelen her türlü imkanı seferber eder. Kısa bir süre sonrada bu insanın sizi büyük bir tutkuyla sevdiğine şahit olursunuz.

Aşık etme duaları hakkında daha ayrıntılı bilgileri Erdoğan hocayla temasa geçerek öğrenebilirsiniz. Bu dualar gerçekten de son derece bilimsel metodlar göz önünde bulundurularak hazırlanır. Gizli ilimlerin alanına giren bu dualar sayesinde pek çok kişi sevdiğine kavuşmuştur.

71 Yorum

 1. Yasin

  HOCAM OZEL KONUSMAK ISTIYORUM BASIMDAN COK ILGINC BIR OLAY GECTI BANA ULASIN LUTFEN.

 2. REMZI günes

  Ben kiz arkatasimdan ayrildim Bananen yardim olursaniz sevinirim

 3. ufuk

  Hocam ben kiz arkadasimdan ayrildim onu geri nsl geri dondure bilirim?

 4. ali

  slm ben bir iş arkadaşıma okadar çok aşık oldumki onu göre bilmek için çocuk gibi işe sevinerek geliyorum öldese ölürüm okadar yani bana yardımcı olabilirmisiniz

 5. nursen

  Hocam bana yardim edin ben asik oldum ama o beni sevmiyor ne yapmaliyim

 6. Esra

  Hocam lütfen bana yazin sizinle konusmak istiyorum lütfen

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.