Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanlar yaşam süresi içinde mutlaka bir insana aşık olurlar ve bu aşklarını güzel bir evlilikle noktalamak isterler fakat zaman zaman bu ilişkiler içinde sorunlar ve buna bağlı olarak ayrılıklar meydana gelebilir, sizlere bu makalemizde aşk büyüsü nasıl yapılır en iyi şekilde açıklamaya çalışacağız.

Önce belkide aşkın tarifini yaparak başlamak daha doğru olacaktır; insan sosyal bir varlıktır diğer insanlarla her zaman iletişim halinde bir yaşam sürdürür. Bu sosyal hayatı içinde pek çok insan tanır bu insanların bazılarını sever bazılarından da nefret eder. İnsanları bize sevdiren yada nefret ettiren elbette karşımızdaki kişinin bize olan tutumdur. Davranışlar o ilişkinin boyutunu belirler. Bu sosyal yaşamın içinde bazı insanlardan gerçekten çok etkilenebiliriz ve onlara ilgi duymaya başlarız. Aşkın başlangıç seviyesi diğer insana duyulan ilginin oluşmasıdır. Bu ilgi zaman içinde büyük bir tutkuya büyük bir ihtiyaca dönüşebilir.

Peki insan nasıl aşık olur? gelin aşama aşama insanın aşk serüvenindeki basamakları birlikte çıkalım; ilgiyle başlayan ve sonrasında özleme ve ihtiyaç duymaya varan gelişmelerden sonra karşımızdaki insanın bize değer vermesi, bizi önemli hissettirmesi her insanın etkileneceği bir durumdur. Her canlı önemsenmek ve sevilmek ister buna tüm insanların ihtiyacı vardır. Birisi tarafından önemsenmek gerçekten belkide insanoğlunun yaşayacağı en mutlu anlardan biridir. Bu aşamadan sonra aşka teslim olma sırası gelmiştir. Karşımızdaki insanı tüm duygularımızla ve benliğimizle sevdiğimiz ana gerçek aşk anı diyebiliriz. İşte o andan itibaren kendimiz için hayatın anlamı ve hayata farklı bir noktadan bakmak kişisel olarak başımıza gelecek nadide güzel bir olaydır. Dikkat ederseniz aşık olan insanlar tamamen bir ruhsal değişim evresine girerler. İşte bu aşkın gerçek anlamda başladığı andır. Peki bu aşk karşılıksız yaşandığında karşımızdaki insana kayıtsız şartsız kendimize bağlamak için neler yapabiliriz.

Şöyle bir olay yaşadığınızı hayal edin, hayatınızda hiç kimse için beslemediğiniz yoğun bir ilgiyi bir insan için beslemeye ve o insanı benliğinizin derinlerinde çok güçlü olarak hissettiğinizi var sayalım. Bu durumda onun ilgisi çekmek için elbette bir takım komplimanlar yaparsınız peki bunları yapmış olmanıza rağmen sevdiğiniz kişide size karşı en ufak bir alamet oluşmuyorsa bu aşamadan sonra onu nasıl etkileyebilirsiniz? Bunun en kolay yolu aşk büyüsü yaptırmaktır. Bu tılsımlar karşınızdaki insan size ilgi duysun yada ilgi duymasın kısa bir süre içinde büyük bir aşk ile size aşık olmasını sağlayacak en etkili yöntemlerden birisidir. Sevdiğiniz erke yada kadını bu şekilde kendinize bir ömür boyu bağlayabilirsiniz. Bu şekilde size bağlanan kişi asla sizin dışınızda karşı cinsten birine karşı ilgi duymaz. Varsa yoksa hayatında sadece siz olursunuz.

Şimdi gelelim ana konumuza, çoğu insan maalesef bunu ondan bundan yada bazı saçma sapan büyü kitaplarından okuyarak kendileri yapmayı deniyorlar. Oysa aşk büyüsü hazırlamak normal sıradan bir insanın yapacağı bir ilim değildir. Bu tamamen gizli ilimler alanına giren profesyonellik gerektiren farklı bir alandır. Normal bir insanın kendi başına aşık etme büyüsü yapmaya çalışması sokaktaki sıradan bir insanın yani doktor olmayan birinin bir insana kalp ameliyatı yapması kadar gibi bir şeydir. Yada sıradan bir insanın hiç bir eğitim almadan bir yolcu uçağını sürmesi kadar anlamsız olur. Bu nedenle herkes kafasından aşk büyüsü nasıl yapılır, bunu ben kendim yapmak istiyorum gibi düşünceleri çıkarıp atması onlar için doğru olacaktır.

İyi bir aşk büyüsü yaptırmak size en geç 14 gün içinde sevdiğinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Bunu kime yaptırmak lazım, elbette aşk büyüsü yapan hocalara bu tılsımları yaptırmanız en doğru adım olur. Çok çeşitli aşk büyüleri vardır. Kimi aşk tılsımları sadece havas ilmine göre hazırlanan yazılı vefklerden oluştuğu gibi kimisi bitkisel veya hayvansal araçlardan yararlanılarak hazırlanabilir. En etkili aşk büyüsü aslında kişiye göre değişiklik gösterir. Kısaca her insan için o insanların karakter ve davranış şekillerine bakılarak hazırlanacak olan aşk büyüsünün şeklide buna göre belirlenmesi gerekir. Buna karar verecek elbette karşınızdaki medyum yada yardım aldığınız kişi bir hocaysa bu kişiler olabilir.

Çoğu insan en etkili büyü şudur budur diye bazı yazılar okuyorlar evet bir yere kadar bu doğrudur fakat en doğru kararı verecek kişi aşk büyüsü yapacak olan medyumdur. Bu medyumlar sizin ve sevdiğiniz insanın ruhsal durumlarına bakarak size uygun bir büyü yapmaya karar verirler. Bu seçeneği yardım alacağınız medyuma bırakmanız kesinlikle sizin kazancınıza olacaktır. Bu konuda ısrarcı olursanız ben şunu istiyorum ben bunu istiyorum gibi sonuçlarına da siz katlanmak zorunda kalırsınız, o yüzden bırakın sizin için en doğru aşk büyüsünün ne olduğunuza yardım aldığınız hoca karar versin.

Aşk büyüsü yaptırmak günah mıdır? diye merak edenler için şunu söylemek doğru olur. Aslında aşık etme tılsımı dediğimiz şey ak büyü içinde düşünebileceğimiz bir gerçektir. Yani kişilerin zararına olmayan faydalı bir amaç için başvurulan mistik bir yöntemdir. Buradaki amaç karşımızdaki insana zarar vermek değildir. Zaten amaç karşımızdaki insana zarar vermek olsaydı bunun adına aşk büyüsü değil kara büyü demek daha doğru olurdu. Bu nedenle aşk büyüleri günah değildir demek doğru olur.

Sizlere elimizden geldiğinde en doğru kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda en iyi yöntemleri sunmaya çalıştık. Eğer çevrenizde size bu konuda yardım edecek bir otorite yoksa o halde alanında uzman bir medyum olan Türkiye’de belkide bu alanda en iyi hoca olan Erdoğan hocadan yardım almanızı tavsiye ederiz.

91 Yorum

 1. Pervin

  Benim sevdiğim çocuk nişanlı ama hala benle görüşüyor düğünü olcak ama ben bunu kaldıramıyorum büyü yapmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

 2. adile

  Sevgilimin bana donmesi icin yapmak istiyorum bu buyuden lutfen yardim edin

 3. fidan

  Eşimle aram çok kötü ne olur bana da yardım edin 3 çocuğum var boşanmaya kadar geldik

 4. ersin

  Slm önce bir bayanla beraberligimiz oldu simdi aramiz bozuldu nasıl tekrar bana dönmesini sapları m
  Naptığsam ikna edemiyorum

 5. yasin

  Hocam acil yardıma ihtiyacım var birini deliler gibi
  Seviyorum. Ve onu kendime baglamak istiyorum lütfen
  Çok acil yardımcı olun

 6. can

  hemem yaptırmak istiyorum en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Anonim

  Hayirli aksamlar hocam.benim sorunum esimle 7yillik evliyiz 2yasinda bir oglumuz var .bana deli gibi asik olan esim oglumuz dunyaya geldikten sonra degisti .ve simdi ayni evde iki yabancidan beter olduk ben esimi cok seviyorum .yuvam dagilsin istemiyorum .lutfen allah rizasi icin bana yardim edin.ben esimi geri istiyorum:-)

 8. Murat

  sevdiğim Kızdan ailesi yüzünden ayrıldık oda karşı duramadı ama çok göz yaşı döktü yardımcı olun bana şütfen

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.