AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Bu sayfada daha önce aşk büyüsü yaptıran insanların yorumlarını ve bu yorumlara diğer insanlar tarafından verilmiş cevapları göreceksiniz. Buraya yorum yazan insanların şu konuda rahat olmasını bekliyoruz. Tüm yazdığınız yorumları yayınlıyoruz. tek bir isteğimiz var, lütfen yorumlarınızı mümkün olduğunca anlaşılır ve imla kurallarına uygun olarak yazın. Aksi halde imla hatalarıyla dolu ve okunduğunda hiç bir şey anlaşılmayan yorumlarınızı maalesef yayınlayamıyoruz. Bu hassas konuya dikkat edeceğinizi umut ediyoruz.

Daha önce büyü yaptıran insanların yorumlarını henüz bizim sayfamıza yorum yapmadılarsa mutlaka yaşadıkları tecrübeyi burada tüm insanlarla paylaşmalarını bekliyoruz. Bu şekilde büyü yaptırmak isteyen insanlar için aydınlatıcı bir bilgi olacaktır. Çok sayıda insan aşk büyülerinin sonuç verip vermediğini merak ediyor. Bunu diğer ziyaretçilere anlatabilmek için özellikle daha önce herhangi bir medyuma yada hocaya büyü yaptırmış insanlar yorumlarını bizimle paylaşsınlar.

KORAY AYDIN – AMASYA
Erdoğan hocam size 3 farklı çalışma hazırlattım hepsinde sonuç aldım. Bana sorarsanız siz bu işin bir numaralı adamısınız hocam. Tüm benim için yaptıklarınız için teşekkür etmek istiyorum.

ESRA ALTINTAŞ – BURSA
Hocam size geçen hafta bir aşk vefki yaptırmıştım dün sevdiğim insan beni aradı aylardır aramayan insan dün beni arayarak konuşmak istediğini pişman olduğunu söyledi. Ben çok mutluyum çok teşekkür ederim yardımınız için.

ARZU ARSLAN – ALMANYA
Hocam ben Almanya’dan Arzu…Temmuz ayında sizden yardım almıştım sevdiğin insanla ilgili. Sayenizde sevdiğim adama tekrar kavuştum.Sizi iyi ki bulmuşum en umutsuz olduğum bir anda size rastladım yoksa şimdi belkide hayatta bile olmayacaktım. Size minnettarım hocam..

NİHAL DURU – İSVİÇRE
Erdoğan bey size ne kadar teşekkür etsem hakkınızı asla ödeyemem. Eşim burada İsviçreli bir kadına aşık olmuştu bu kadın yüzünden beni ve çocuklarını bırakıp gitmişti. Şimdi sizin sayenizde eşim o kadından uzaklaştı ve evinin başına geçti. Yuvamız sizin sayenizde kurtuldu hocam. Allah sizden razı olsun.

ORHAN İŞİSAĞ – İSTANBUL
Hocam iş kısmetimin açılması için size özel bir vefk yaptırmıştım. İşlerim 2 yıldır yolunda gitmiyordu hatta batma aşamasına gelmiştim son çare olarak bu bataktan çıkmak için size bereket ve bol kazanç için bir vefk yaptırmıştım. Şimdi şükür olsun ki işlerim yoluna girdi düştüğüm bataktan sizin sayenizde çıktım. Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.

8 Yorum

 1. Özlem

  Bende Erdoğan hocama aşk büyüsü yaptırmıştım bana çok yardımcı oldu gerçektende 1 hafta içinde ben sonucu aldım arkadaşlar sizde Erdoğan hocadan yardım alın bence.

 2. şengül

  Bende aşk büyüsü istiyorum sevdiğim adam bana bakmıyor

 3. arzu

  HOCAM İŞLERİM RAS GİTMİYOR EVİMİZİN ÜSTÜNDE SANKİ BİR KARA BULUT VAR BUNUN ÇARESİ NEDİR

 4. belkıs

  hocam çok zor durumdayım sizinle bir türlü iletişime geçemiyorum allah aşkına bana yardım edin

 5. yesım

  Acıl yardıma ıhtıyacım var sıze nasıl ulasabılırım..

 6. naz

  hocam talep formuyla iletişim kuramıyorum size ne olur yardım edin bana

 7. zerife

  benim sevgilim benı baska kızla aldatıyor benı bıraktı bes yıldır onla beraberdım simdi benı bıraktı geri donmesını istiyorum

 8. AHMET

  Erdoğan hocam sizin sayenizde eşime tekrar kavuştum. Eşim sizin sayenizde boşanmaktan vazgeçti.Allah sizden razı olsun

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.