MEDYUM İLETİŞİM

Sevgili kardeşlerim; aşk büyüsü hakkında istek ve sormak istediklerinizi bana aşağıdaki e-maili kullanarak yazabilirsiniz.

Bana gelen mesajlarınıza en kısa sürede cevap veriyorum. Bazen yoğunluktan dolayı biraz gecikme olsa da, genel olarak 1 gün içinde cevap vermeye gayret ediyorum. Bana sormak istediğiniz farklı bir konu varsa bunun gibi sorularınız için e-mail adresime direk olarak mail gönderebilirsiniz.

Hocamız; aşk büyüleri ve diğer konulardaki sorularınıza cevap veriyor.

Değerli hocamıza aşağıdaki mail adresinden sormak istediklerinizi yazarak sorabilirsiniz.

DESTEK – HOCAYA SORU SORUN: medyumdestek@gmail.com

Sevdiğiniz insan tarafından terk edildiyseniz bu durumda yapmanız gereken Erdoğan hocadan yardım almaktır. Ayrıca eşiyle sorunlar yaşayanlar, eşi tarafından aldatılan kadınlar, üzerinde büyü olduğunu düşünen insanlar ücretsiz olarak hocamıza durumları hakkında bilgi vererek yardım talebinde bulunabilirler.

Aşk büyüleri kesin sonuç veren etkili tılsımlardır, bu tılsımlar sayesinde giden sevgilinizi tekrar kendinize geri döndürebilirsiniz. Ortalama sonuç alma süresi 2 hafta içinde gerçekleşmektedir. Tılsımlar tarafınıza teslim edildikten sonra bu tılsımın etki süresi başlar ve genel olarak 14 gün içinde sizi terk eden eşiniz yada sevgiliniz size yeniden bağlanır.

Bu tılsımların ömürlük olduğunu bilmenizi isteriz çünkü bazı medyumların hazırladıkları tılsımlar 40 gün sonra etkisini kaybediyor. Bunu yapmalarının sebebi fazla emek vermek istemediklerinden dolayıdır. 40 gün sonra etkisi geçen bir aş büyüsünü hazırlamak 2 gün sürer ama ömür boyu etkisi geçmeyecek bir tılsımı hazırlamak medyumların en az 5 gününü almaktadır. Bu nedenle bazı medyumların sizlere kısa süre içinde etkisi geçecek bir tılsım hazırlamasını istemiyorsanız hocamızdan bu konuda tam destek alabilirsiniz.

Değerli hocamızın diğer alanlarda da hazırladığı tılsımlar genel olarak şu sorunları yaşayan insanlar içindir. Kısmeti kapalı olan kızlar için kısmet açıcı vefkler, üzerinde büyü olan kişilerin bu büyülerden korunmasını sağlamak için koruyucu vefkler, iş yerinde parasının kazancı olmayan insanlar için bereket vefkleri, sevdiği insanla evlenmek için ailesini ikna edemeyen gençler için vefkler ve buna benzer tüm konularda hocamızdan yardım alabilirsiniz.