Bağlama Büyüsü

Aşk büyülerinin diğer bir çeşidi olan bağlama büyüsü, amaç olarak sevdiğimizi kendimize bağlamak için yaptırılır. Bağlama büyülerinin çok farklı çeşitleri vardır. Genelde evli kadınların kendilerinden soğuyan eşlerini geri kazanmak için başvurdukları bir büyüdür. Evliliklerde çok sık olarak yaşanan erkeğin bir süre sonra kadına olan ilgisinin azalmasından kaynaklanan durumlarda kadınlar bu bağlama büyüsünü yaptırarak eşlerinin sevgisini kazanıyorlar.

Bazende erkek yada kadın içinde bulundukları evliliğin sıkıcı bir hal almasından başka bir insana yönelebiliyorlar. Kadın bir başka erkeği sevebiliyor yada erkek de başka bir kadına gönül verebiliyor. Evliliğin yıkılmaması için bağlama büyüleri büyük önem taşıyor.

Bağlama büyüsü yaptıran insanların korkusu kalmıyor çünkü eşleri onları asla aldatamıyor.

Sevgili kardeşlerim; maalesef artık bir çok evlilik mutsuz sonla bitiyor. Bunun sebebi insanların birbirlerine saygı göstermemesi yada birbirlerini karşılıklı olarak anlamamalarından kaynaklanıyor. Bu durum bir süre sonra bu evliliklerin bitmesine neden oluyor.

Özellikle kadınlar bu konuda çok mağdur oluyorlar. Erkeği eve bağlamanın en iyi yollarından biri onlara bağlama büyüsü yaptırmak, bağlama büyüsü yapılan bir erkek bir daha eşini asla terk edemez.

Değerli kardeşlerim; hiç kimse yalnız bir hayatı hak etmez, her insanın, her kadının, her erkeğin mutlu bir yaşam sürmesi o insanın en doğal hakkıdır. Bazen hayatımızın içinde bu mutsuzlukları kendimiz getiriyoruz. Bunu zaman zaman farkında olarak bazen de farkında olmadan yapabiliyorsunuz. Özellikle evli insanlar arasında sıkça yaşanan kocanın karsını aldatması gerçekten kadın açısından ona büyük acılar yaşatan bir kötü tecrübedir. Aldatılmışlık hissi hiç bir insanın sindireceği yada kabul edeceği bir durum değildir. Hiç bir insan aldatılmayı ve sevdiğini insanın başka bir insanı kendine tercih etmesi bu kadınlarımıza büyük travmatik durum yaratıyor. Bazıların ciddi şekilde psikolojileri bozuluyor. Hiç bir erkeğin bunu kasıtlı olarak isteyeceğine ihtimal vermiyorum ama erkek olmanın doğasındaki iç güdü nedeniyle bu durumlar erkekler tarafından eşlerine yaşatılabiliyor. Bu konuda tüm evli erkekleri uyarmak istiyorum. Eşleriniz sizin çocuklarınızın anneleridir ve asla bu şekilde bir aşağılanmayı hak etmiyorlar. Tüm anneler kutsaldır bu bilinçle eşlerine bakarlarsa sanırım içinde yaşadığımız toplum içinde erkeklerin eşlerini aldatma oranları oldukça düşer.

Ben hazırladığım bağlama vefklerini dünyanın her yerine posta yada kargoyla gönderiyorum. Özellikle Almanya, Hollanda, Avusturya ve İsviçre de yaşayan vatandaşlarımız bana ulaşarak aşk vefki siparişi veriyorlar. Aşk büyülerinin hazırlama süresi ortalama 1 haftadır. Türkiye’nin her yerine kargo ile teslimat yaptırıyorum.

Türkiye de yaşıyorsanız 1 hafta hazırlaması ve 1 gün kargo süresi vardır toplam 8 gün içinde kargonuz size ulaşmış olur. Avrupa da yaşıyorsanız bu süre 10 günü buluyor.

Sizinde böyle buna benzer bir sorununuz varsa bana yazabilirsiniz. Her konuda sıkıntılarınızı bana çekinmeden yazın. Ben en kısa sürede sorularınıza yanıt veriyorum.

71 Yorum

 1. Dilek

  Slm hocam ben 3senedir sevdim nisanim olucakti pazar günü bitti ne olursun bana bi bilgi verin

 2. Ella

  Mrh hocam ben çok zor durumdayam eşim beni aldatiyor eve gelmiyor be cerisiz kaldım ailenin dağılması istemiyorum bana yardım ettin lütfen

 3. mehmet

  merhabalar hocam benim 5 yillik iliskim vardi evli gibiydik ama kizarkadasim senden sogudum seni sevmiyorum deyip terketti beni bana yardimci olurmusun

 4. bombacı

  hocam ben ciddi düsündügüm ilişki vardı kız arkadasımın basından bi olay gecti suan herseyden ve senden sogudum dio evlenmek istemiyo bende baglanma büyüsü yaptırmak istiyorum bana geri dönsün gözü benden baskasını görmesin aklında ben olayım hepp ve evlenmek istiyorum onunla cok seviyorum onu bana yardımcı olurmusunuz

 5. kader

  Hocam 5 yil biriyle ciktim simdi ayrildik bana yardimci olun

 6. Ilkay

  Hocam Ben nisanliyim ve Cok seyler yasadik ve bitmesini istiyor oysa Ben onu okadar Cok seviyorumki Bana dönmesini pisman olmasini istiyorum neolur Bana yardim edin

 7. binnaz

  bende bu büyüden yaptırmak istiyorum fakat nasıl olacak ?

 8. eldegul

  esimle ayrilmak uzereyiz ne yapabilirim

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.