Ana sayfa Aşk Büyüleri En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

28
9

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk insanoğlunun hayatına devam edebilmesi için gerekli olan biyolojik bir ihtiyaç olmasa da insana özel olduğunu, değer veriliğini hatta acı çekse bile yaşadığını hissettiren manevi bir duygudur. Aşk üzerine ağıtlar yakıldığı gibi hikayeler anlatılmış âşık karakterler efsaneleştirilmiştir. Herkes aşık olduğu kişi tarafından aynı ilgiyi görmek ya da dönem dönem durulsa da aşkı hep hayatında olsun ister. Okuduklarının gerçekliğini ise sadece aşkı yaşayan şanslı kişiler anlayabilir. Dünya üzerindeki en güçlü duygulardan biri olan aşkı doya doya yaşama ya da yeniden elde etmek için izlenilmesi gereken yol ise çok etkili aşk büyülerinden geçer. En etkili aşk büyüleri arasında birçok büyü bulunsa da en çok tercih edilen sevdiğimi aşık etme büyüsü ve eşime aşk büyüsü olarak öne çıkar.

Seçtiğiniz en etkili aşk büyüsü ne olursa olsun en önemli kural büyüyü yaptıran kişinin niyetidir. Niyet belki de evrendeki en güçlü duygulardan biri olduğu kadar büyüyü yaptırmak isteyen kişinin duyguları kötüyse yani art niyetliyse büyü aşk büyüsü değil kara büyü olur.

Kara büyü de en etkili aşk büyüsünün ritüelinin bir parçası olmadığı için büyü etkisiz olacaktır. Bu nedenle sevdiğiniz ya da platonik duygularla aşık olduğunuzda büyünün etkili olması için tüm duyguların hem saf hem gerçek hem de başkalarının hayatını negatif yönde etkilemeyecek olması iyi niyet göstergesidir.

En etkili aşk büyüleri dünya üzerinde bulunan en güçlü büyüler arasında kabul edilir. Büyünün etkili olabilmesi için tüm ritüellerin doğru bir şekilde uzman bir medyum tarafından uygulanıyor olması mühimdir. Büyünün doğru şekilde yapılmadığı durumlarda ise büyünün etkisiz olmasına ek olarak farklı negatif sonuçlarda yaşanabilir.

Tuz Büyüsü

En etkili aşk büyüleri arasında en çok tercih edilen büyülerden birisi de tuz büyüsüdür. Uygulayan medyuma göre tuz büyüsü ritüelleri ufak farklılıklar gösterse de çoğu kişi ana malzeme olarak bez bebek kullanır. Bez bebeğin içersine tuz konularak başlanan büyü işlemi sırasında okunan dualar büyünün etkisi açısından da önemli bir adımdır.

Bez bebek kullanılan büyü de aşkı çağrıştırdığı ve aşkın gücünü temsil ettiği için rengi de kırmızı olmalıdır. Medyum büyü seansı sonrasında büyü yaptıran kişiye izlemesi ve uygulaması gereken tüm detayları anlatır. En önemli detaylarda birisi büyüyü yaptıran kişi ritüel sonrasında bebeği on yedi gün boyunca yanında gezdirir. Ancak bebeğinin kişinin yanında olması demek üstünde bir yerde olmasıdır. On yedi gün içerisinde aşık olduğunuz kişi de size karşı derin duygular hissetmeye başlayacaktır. On yedinci gün sonunda ise bez bebek yakılır. Bundan sonraki süreç en zorlu ama önemli zamandır. Çünkü aşık olduğunuz kişi de size karşı bir şeyler hissetmeye başladığı için sizi görmek ya da iletişim kurmak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Bebek yakma işlemi tamamlandıktan sonra dört gün boyunca büyü yapılan kişiyle görüşülmemesi hatta iletişime bile geçilmemesi büyünün etkili olması açısından zorunludur.

En etkili aşk büyüleri arasında olan tuz büyüsü ritüeli de ritüel sonrası da oldukça zahmetlidir. Ancak aşkını elde etmek için çözüm yolu olarak bu büyüye başvuran kişi de hem kalbinin sesini dinleyerek hem de aşkının gücüne olan inancıyla sorunsuz bir şekilde süreci tamamlayacaktır.

Aşk Büyüsünün Geçerli Olması İçin Zorunlu Olan Noktalar

Aşkınıza kavuşabilmeniz için büyü kadar önemli olan detay iyi niyettir. İyi niyet duygusunun içerisinde aşık olan kişiye duyulan aşk duygusunun gücü kadar saflığı da etkilidir. Bir diğer nokta ise büyü yaptırmayı tercih eden kişinin tecrübeli, işini severek ve etik kurallar çerçevesinde yapan iyi bir medyum bulmasında gizlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

9 YORUMLAR

  1. ben oldukça memnun kaldım yasin hocadan çok alakadar oluyor sizlerede öneririm işlemim hemen olmadı ama sonuç aldım ve iyi oldu çok şükür

  2. Merhabalar celpi duydum ben bir çok yerde anılıyor sıkça duymaktayım. Aşk için de oluyor mu ?

  3. cok ilgilisiniz yardimsever birisiisiniz Allah ne muradiniz varsa versin insalah. Arkadaslar hepimizin dualari insallah kabul olsun Rabbimizin izniyleee AMİN.

  4. Arkadaşlar yasin hoca sizi arıyor ve gerekli işlem ne ise direkt söylyor bilginiz olsun güvenilir işini bilen bşr hoca. Her daim cevap verdi bana ben önceden dolandırıldım başkalarına gğvenip mağdur olmayın yasin hocaya gğvenebiliriniz arkadaşım sayesinde buldum iyiki bulmuşum.

  5. Asosyal bir hayat yaşıyorum ve insanlarla iletişim kurmakta çok zorlanıyorum çok uzaktayım insanlarda kendimi çok dışlıyoruö. Yasin hoca ile iletişime geçtim ve özgüvenimi geri kazandım ne kadar güç olsada umutlarımla oynamadı ve bana çok yardımcı oldu

  6. Canlarım dğer işlemleri bilmem ama aşk ve geri getirme işlemlerinde yasin hoca çok iyi yapıyor asla pişman olmassınız biliyor ne yaptığını hocam sevgilimi geri getirdi allah muradını erdirdsin.

  7. zenginlik duasını denedim çok beğendm fakat istediğm gibi sonuç alamadım dua değil sadece çok da çalışıyorum bir yandan ben de yasin hocaya bavurdum ve vefk yaptırdım hemde kişiye özel ez yazılmış. 9 günde geldi ben bodrumda oturuyuroum hala takıyorum işlemler devam ediyor fakat 2. Haftadan sonra birşeyler hissetmeye başladım borsalarımda yükseliş olmuş karlarım çoğalmış daha da artar inşallah

  8. selamun aleykum ben uzun yol tır şöförüyüm köyümde çocukluğumuzdan beri birbirimizi sevdiğimiz kızla defalarca kaçmayı denedik ama annem tek yaşadığı için köyde anneme bişey yaparlar diye bir türlü kaçıramıyordum ama ben herşeyin güzellikle olmasını istiyorum ne yapalım ne edelim derken hoca araştırmaya başladık  yasin hocaya başvurduk benim yıllarca yapamdığımı yaptı hoca kavuştuk kız tarafı kabul etti nişanımız var 19unda

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here